Facebook’un Seyahat Versiyonu Açıldı. 0

Son yıllarda seyahat alışkanlıkları değişen Türk turistin Paris, Roma, Milano, Londra ve Barcelona gibi klasik yerler haricinde yeni yerler keşfettiğini fakat yeni nesil Türk gezginleri buluşturabilecek bir sitenin olmadığından yakınan Uzakrota.com‘un kurucusu Gökhan Erdoğan, yeni projesi Gezigoo.com‘u “facebook’un seyahat versiyonu” olarak tanımlıyor ve ekliyor “Türkiye’nin en ünlü gezginleri ile seyahat etmek isteyen herkesi tek bir platformda buluşmak istiyoruz, Gezigoo bunu bizlere birçok platformu birada sunarak sağlıyor” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Gezigoo.com   Member Home Page

Açılalı henüz birkaç gün geçmesine rağmen yoğun ilgi görmekte olan Gezigoo.com‘da kullanıcılar facebook.com’dan aşina olduğumuz gibi arkadaş olabilecek, seyahat ettiği yerler hakkında blog tutabilecek, seyahat etkinliklerini takip edebilecek ve forumlarda yeni gideceği yerler hakkında bilgiye ulaşabilecekler.

Projenin diğer ortaklarından Amerika’da yaşayan Türk girişimci Serkan Özkan yeni girişimlerini “Türkiye’de seyahat sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla kurduk. Aslında bu projeyi Facebook ve Tripadvisor birleşimi bir platfom olarak nitelendiriyoruz ve seyahat etmek isteyen herkesi bu platforma bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Gezigoo Nedir?

Tatil kararı verirken kullandığımız en büyük kaynaklardan birisi arkadaş ya da tanıdıklarımızın tavsiyeleri, diğeri de kesinlikle internet.

Gezigoo’nun en büyük özelliği sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak, tamamen sosyal bir deneyim sunuyor olması. Gezigoo’ya sosyal ağ hesaplarınızla üye olarak, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir ve çevrenizin seyahat deneyimlerinden yararlanabilir, ünlü gezginlerin önerilerine göre seyahatlerinizi planlayabilir ve blog yazarak bu deneyimlerinizi sizden sonrakilere aktarabilirsiniz.

Siteye http://Gezigoo.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe