Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Eurostar Kendi Otel Koleksiyonunu ve Dijital Tatil Platformunu Yaratıyor

Eurostar, Jac Travel tarafından sağlanan kendi mülk koleksiyonunu oluşturmak üzere Expedia ile otel içerik anlaşması gerçekleştirdi.

Deniz aşırı demiryolu şirketinin, demiryolu hizmetleriyle birlikte paket otel teklifleri hamlesi, büyüyen genel seyahat arzının ilk adımını oluşturuyor.

Yeni “Eurostar Holidays” dijital seyahat platformuna müzik, tiyatro ve eğlence seçenekleri de eklenecek.

Yeni otel koleksiyonu, Paris, Brüksel Lille ve Brugge gibi Eurostar destinasyonlarını kapsıyor.

Eurostar’ın yeni dijital işletme yöneticisi Roberto Abbondio; “Yolcularımızla, yolculuklarının ötesinde de bir etkileşim sağlamak için Eurostar Holidays adını verdiğimiz yeni bir platform oluşturduk ve destinasyonlarımızda ideal seyahati yaratmak üzere bireysel ihtiyaçlarına göre seçilebilecek bir dizi konaklama ve deneyimini hayata geçiriyoruz.

“İlk adımız konaklamalar için nitelikli yerler sunmak. Daha sonra ise en iyi cazibe merkezlerinden talep üzerine oluşturulan “elegant” macera seyahatlerine kadar şehirlerimizin sunabileceği en iyilerle uzun vadeli ortaklıklar kuracağız.

“Bizimle seyahat edenleri, önemli destinasyonlarımızda yaşayan iş arkadaşlarımızın çoğu ile birlikte yakından tanıyoruz ve onlara yepyeni bir yol açmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.