Etihad, Sadece El bagajı ile Ucuz Uçak Bileti için Deneme Gerçekleştiriyor 0

Bu fırsat sayesinde, yolcular el bagajı harici bagajlarının bulunmaması halinde Ekonomi Sınıfı’ndan daha düşük fiyatlı ve tarifeli uçak bileti satın alabilirler.

Bu fırsata 7 kg’a kadar el bagajı dahil ve 31 Mart 2018’e kadar Abu Dabi, Kuveyt ve Bahreyn’e bilet satışı devam edecek.

Etihad Havayolları Ticari Genel Müdür Yardımcısı Mohammad Al Bulooki, “Yolcu geri bildirimi ve seyahat alışkanlıkları, gösteriyor ki Etihad Havayolları müşterilerinin birçoğu özellikle de iş seyahati gerçekleştirenler, hafta sonu kaçamağı gerçekleştirenler veya günübirlik geziler yapanlar gibi çoğu müşterimiz yanlarına bagaj almaya gerek duymamakta.Bu yüzden de önemli rotalar üzerinde yeni düşük fiyatlı bilet denemesi gerçekleştiriyoruz.

“Müşteriler için önemli bir teklif olmakla birlikte bu deneme, gerçek dünyada müşteri tepkisini ölçmek ve ürünün uygulanabilirliğini test etmek için etkili bir araç” dedi.

Bu, ürün ve hizmetlerini tüketici talebine göre özelleştiren dijital yeteneklerine paralel olarak, müşteri seçimini artırmaya ve gelirlerini çeşitlendirmeye çalışan havayolunun önümüzdeki aylarda başlatmayı planladığı birçok denemenin ilk örneği. Ekstra bacak alanı olan koltuklar, tek koltuklar ve tercih edilen koltuklar da dahil olmak üzere bu deneme birkaç yeni yardımcı ürünün başarıya ulaşmasını izliyor.

Al Bulooki, “Etihad Airways, ürün sunumunu müşteri geri bildirimleriyle uyumlu hale getirerek daha fazla seçenek sunuyor. Müşteriler son iki yılda ekstra aralığa sahip koltuklar satın alabildiler ve kısa süre önce kendilerine yanındaki koltukları da makul bir ücret karşılığında rezerve ederek tek başına oturmalarını sağlayan ürünümüz aracılığıyla ilave bir seçenek de sunduk. Yolcuların, istedikleri deneyim ve hizmeti seçmelerine izin veren ürünler için bir iştah olduğunu biliyoruz.

“Temel müşteri tekliflerimi, sektör lideri olarak hizmet ve ağırlama üzerine yoğunlaşmaya devam ederken, bu deneme, kısa süreli seyahatlerde daha uygun ücretler arayanlar için bir seçenek sağlamak üzere tasarlandı” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.