Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Booking.com ve UBER ile İlgili Açıklama Yaptı. 0

Ensar Vakfı’nın toplantısına katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci “booking.com” ve “uber.com“a ilişkin açıklamalarda bulundu.

Patronlar dünyası’nda yayımlanan habere göre , “booking.com”a ilişkin bir soru üzerine Zeybekci, “Mahkemenin booking.com hakkında verdiği karar doğru. Olması gereken bunları Türkiye`ye getirmek olmalı. Ne yapmalı, ne etmeli bunları Türkiye`ye getirmeli.

Turizmde dünyada 6. en büyük, Avrupa`nın 4. büyük destinasyonuyuz. Hedefimiz dünyada ilk 3, Avrupa`da birinci olmak. Böyle olunca çağın enstrümanlarını kullanmamız gerekiyor” dedi.

booking.com” ve “uber.com” internet sitelerine ilişkin “Gerekiyorsa Ekonomi Bakanı olarak ben temas edeceğim. ‘Ne istiyorsun kardeşim, gel buraya. Türkiye’de kayıt altına girmek, büro açmak, faaliyet yapmak için ne istiyorsun?’ Bizde şu anda dünyanın en iddalı yatırım teşvik sistemi var. Proje bazlı yatırım teşvik sistemi. İstedikleri her desteği verebiliriz. Vergiyse derdi vergiyi sıfırlayabiliriz” dedi.

Kapak Görseli: Business News Turkey

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe