eDreams Odigeo, Mesaj Teknolojisini Entegre Etti 0

Sabahın erken saatinde uçağınız var. Yurt dışına uçacağınız için havalanına daha da erken ulaşmanız gerekiyor. Fakat o da ne? Havalanına gittiğinizde görüyorsunuz ki uçağınız ertelenmiş ve sizin ancak oraya gittiğinizde haberiniz oluyor. Oysa telefonunuza mesaj gelseydi, evden aceleyle çıkmasaydınız hatta ‘5 dakika daha’ uyusaydınız güzel olmaz mıydı? Eğer biletinizi eDreams, Go Voyages veya Opodo ile aldıysanız bu mümkün.

Mobil mesaj teknolojisi ile entegre hale delmiş eDreams ODIGEO şirketi, müşterilerin seyahat değişikliklerini eş zamanlı olarak takip edip bildirim gönderiyor. Her şeyin çok hızlı ilerlediği günümüz dünyasında bu küçük ayrıntı aslında çok önemli.

Uçağınızın kalkış kapısı değişebilir, uçaktan indiğinizde bagaj alım bölgesi değişebilir fakat bu tarz bilgileri bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak öğrenebilir ve büyük zaman kayıplarından kurtulabilirsiniz.

Şirket yalnızca bu bilgilerle kalmıyor, müşterilerin profiline ve lokasyonlarına göre kişiselleştirilmiş kampanyaların bildirimlerini de göndererek, müşterilerinin seyahatlarini daha da iyi hale getirmeyi hedefliyor. Uçak bileti alınan şehrin önemli bilgileri, restorantlar, gezilecek/görülecek yerler, gece hayatı hakkında da bilgiler veriyor.

Sektördeki en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini söyleyen Dana Dunne, uçuş sürecini kolaylaştırıp müşteri memnuniyetini artırarak bu hedeflerine ulaşabileceklerini söylüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe