Dünya’nın İlk Sualtı Fotoğraf Kabini AquaBooth Görücüye Çıktı 0

Uzun süren bir ar-ge sürecinden sonra 2015 yaz sezonunda Çeşme Flyinn Beach’de ilk denemelerini yapan Hisseli Harikalar Fabrikası, Dünya’nın ilk su altı fotoğraf kabinini görücüye çıkardı. 

03_39

Tekne fiberinden üretilmiş su geçirmez kabini dalgalara göre kendini stabil tutabilecek şekilde tasarlanan  AquaBooth, üzerinde bulunan dahili 7 inch IPS ekran, güneşli deniz ortamında bile rahatça okunacak bir deneyim sunmakta, ayrıca Düşük ışık hassasiyetli lensi ile 155 derece geniş görüş alanı bulunan dahili kamera sistemi 12 MegaPixellik fotoğraflar çekebilmekte.

Çekilen fotoğraflar sahilde konumlandırılan marka standında kiosk üzerinden veya gezici hosteslerin taşıdığı tabletler üzerinden basılabilir veya katılımcılar fotoğrafları kendi Facebook veya Twitter hesaplarında paylaşabilir.

2 ay süren deneme çalışmaları boyunca su altında toplamda 13.000 fotoğraf çeken ve ortalama 65.000 kişiye ulaşan firma geçtiğimiz günlerde ürünün lansmanını yaptı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe