Doğrudan Rezervasyon, Mobil platformlar ve Kişiselleştirme 0

Oyun başladı – otel sahipleri için bu yılın başta gelen işletme odağı, doğrudan rezervasyonların sayısını arttırmak ve çevrimiçi dünyadaki görünüşlerini geliştirmek haline geldi.

SiteMinder’ın yıllık Global Otel İşletme İndeksi’nde belirtilen bu bulgu, oteller için, mobil rezervasyonlar ve kişiselleştirme araçlarının kullanıma sunulması gibi diğer etmenleri hiyerarşik sıralamada daha alt sıralarda görüyor.

Teknoloji tedarikçisi SiteMinder açısından belki de daha ziyade can sıkıcı bir biçimde, oteller için 2017 yılındaki en düşük öncelik “yeni otel teknoloji sistemlerinin keşfedilmesi” oldu.

CEO Mike Ford, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu:

“Miadı dolmuş teknolojiler ve sistemler – ve genellikle bunların yanı sıra gelen yüksek maliyetler – sektörümüzde aşırı boyutlara varmış durumda bulunuyor. Otel işletmecileri, tüketiciler olarak bu durumu değiştirmek adına özel bir konumda bulunuyor.

“Ancak, bir sektör olarak, bu duyarlılıkların gerekçelerini anlamak ve teknolojimizi, teknolojiyi kendileri için tasarlamış olduğumuz otel işletmecileri için daha ekonomik, daha erişilebilir ve son varanda daha yararlı hale getirmek bizim yükümlülüğümüz olma niteliğini taşıyor.”

Söz konusu anket, hem bağımsız mülklerden hem de otel zinciri mülklerinden otel işletmecileri tarafından sunulan 2,100 toplanmış yanıt sayısını gördü.

Önemli bulgular, aşağıdaki kilit önem taşıyan alanları kapsıyor:

Ticari Odak

Bütçelendirme

Karşılaşılan Güçlükler

Daha Geniş Çaplı Sorunlar

Odak

Sektördeki Gelişmeler

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe