Doğa Tatilinden İnsanların Alabileceği 5 His 0

Yemyeşil ormanlarla kaplı doğası ve bol oksijenli tertemiz havası ile dağ evlerinde geçireceğiniz bir tatil de sizi çok mutlu edebilir, tazelenmiş olarak evinize dönebilirsiniz. Deniz kenarında bulunan birçok tatil beldesinin aksine, mis gibi temiz havası ve yemyeşil ormanların içindeki doğasıyla dağ evleri, daha sakin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyorlar.

Geçireceğiniz mükemmel doğa tatilinin sizde uyandıracağı 5 his

1 – Özgürlük Hissi

image001

2 – Temiz Hava

image002

3 – Yeniden doğuş

image003

4 – Huzur

image004

5 – Gençlik Hissi

1593092_la_me_jack_english

Bonus – Febreze Alp Esintileri Hissi

Febreze Alp Esintisi
Febreze Alp Esintisi

Bütçeniz yok ve bu hissi yaşayamıyorsanız evinizde de aynı hissi yaşayabileceğiniz bir ortam yarabilirsiniz. Febreze sizleri düşünerek yeni bir oda kokusu geliştirdi. Febreze fişsiz ve pilsiz çalışan şık tasarımlı bir oda kokusu ve geleneksel ürünler gibi kokuları saklamayıp, yok eden şahane bir ürün. Yeni Febreze Alp Esintisi ile etrafımızdaki kötü kokuları da yok ederken, huzuru ve güzel dağ anılarını da yanımıza alıyoruz. Mutfakta pişen bir yemekten, içilen sigaraya, evcil dostlarımızın küçük yaramazlıklarından, tuvalet ve sokak kaynaklı kokulara kadar, ortamın çirkinliklerini def ederek, üstüne dağ esintisinin huzur verici, dinlendirici, canlandırıcı havasını solumak müthiş bir fırsat. Tatile gidemeseniz de, tatil sizin ayağınıza gelmiş olacak. Mis gibi dağların kokusu, karın bembeyaz sonsuzluğu ve tabii ki tertemiz hava. Bunların hepsini bir şişede hayal etsenize…

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.