Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Distribusion ve Amadeus Otobüs Seyahati için Anlaşma Sağladı

Otobüs seyahat firması Distribusion Technologies, Amadeus ile ortaklık imzalayarak ağına 300’den fazla otobüs ekledi.

Start-up  şirketi, şu anda 2500’den fazla destinasyona otobüs sağlıyor. Bu ağa şehir içi rotalar ve havalanı transferleri de dahil. Bu gibi anlaşmalar seyahat acentalarına, tatil paketi şeklinde sunulan seçenekleri artırıyor. Kimse içinde havalanı ulaşımı olmayan bir paket seçmek istemez elbette.

Şirketin Birleşik Krallık’ta çalıştığı firmalar ise şöyle; National Express, Eurolines UK, Terravision, Air Decker, Christian Transfers, Oxford Bus Company ve Zeelo.

Amadeus‘tan Antoine de Kerviler, otobüsle seyahat etmenin çekici bir seçenek olduğunu fakat daha da çekici bir hale getirilebileceğini söylüyor. Otobüs firmaları artık global seyahat endüstrisinin büyümesine katkıda bulunabilecek paketler sunabilir.

Distribusion kurucusu ve genel müdürü Julian Hauck ise seyahat paketi hizmeti verenlerin artık otobüs seyahati ile gezinin zenginleştirilmesine önem verdiklerini söyledi. Amadeus ile ortaklığın ise bu hizmet sağlayıcılara daha geniş bir ağ sunacağını ve pek çok yeni kapı açabileceğini söyledi.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir