Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Delta, Washington Havaalanı’nda Görüntülü Sohbet Denemesi Gerçekleştiriyor

Havaalanında uçuşunuz ile ilgili bir problemle karşılaştığınızda ya da aklınıza takılan bir şeyi sormak istediğinizde havayolu firmasından bir yetkili ile anında ve yüz yüze iletişim kurmayı eminiz ki istersiniz. Şimdilerde Delta Air Lines, tam da bunun için bir deneme gerçekleştiriyor.

© by https://www.americaninno.com/dc/flight-delayed-at-reagan-delta-wants-to-fix-it-with-video-chat/

Delta Airlines, Ronald Reagan Washington Ulusal Havaalanı’nda yolcuları için görüntülü konuşma denemesi gerçekleştirmeye başladı.

Havayolu firması, ABD havayolları içerisinde bu uygulamanın bir ilk olduğunu iddia ederken, yolcular bireysel olarak 5 interaktif ekran aracılığıyla yeniden tasarlanan “Delta Sky Assist” sayesinde uzmanlarla iletişime geçebilecek.

Delta müşterileri bu sayede Delta personeliyle yüz yüze görüşme gerçekleştirebilecek.

Delta Rezervasyon Satışları ve Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Charisse Evans; “Günlük hayatta iletişim kurmak üzere giderek daha fazla kişi görüntülü konuşma yöntemini tercih ediyor. Bu yüzden de bu kanalı müşterilerimize sunmak istedik.

“İşletmemizde en iyi uzmanlara sahibiz ve uzmanlarımız şimdi de daha kişisel olarak, yüz yüze yöntemiyle müşteri çözümleri sunacaklar” dedi.

Delta, müşterilerini hali hazırda Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesapları aracılığıyla rezervasyon ekibi ile bağlantı kurmak üzere teşvik ettiğini; buna ek olarak ise e-posta ve telefon için de aynı şeyi yaptığını açıkladı.

Ayrıca, mesaj aracılığıyla iletişim sağlayabilmek üzere klavye seçeneği de mevcut ve havaalanındaki ekranlardan biri de engelli müşterilere hitap edecek şekilde dizayn edildi.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir