Costa Cruises Çin Yolculuklarına WeChat’i Entegre Ediyor 0

Kullanımı ilk olarak 2 Eylül’de Costa Atlantica’da başlatılan Çin’in önde gelen sosyal medya iletişim platformu WEChat, yolcular tarafından mobil ödemeler için kullanabiliyor ve restoran, SPA gibi gemi içi deneyim rezervasyonları gerçekleştirilebiliyor.

WeChat (Çin’de ayrıca Weixin olarak da biliniyor) Çin genelinde anlık mesajlaşma ve ödeme için kullanılan bir program ve aylık 963 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunuyor.

10 Carnival markasından biri olan Costa Cruises Kruvaziyer sektöründe WeChat’İ entegre eden ilk marka olduğunu öne sürüyor.

WeChat mini programı, kullanıcıların tam sürümü indirmeden mobil uygulamayı açmalarını ve tam sürüme ulaşmalarını sağlıyor.

Costa Grup Asya Başkanı Mario Zannetti; “Çin kruvaziyer turizminin öncülerinden olan Costa, konuk deneyimini geliştirmek için yenilikler gerçekleştiriyor.

“Çin’in, mobil ve dijital gelişmelerin dünyadaki liderlerinden biri olmasının yanısıra, WeChat‘ın lider konumu da bir avantaj olarak görüyoruz ve teknolojileri de sorunsuz bir şekilde ödemeyi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda konuklarımız için daha sürükleyici ve dijitalleştirilmiş bir dahili deneyim de sunuyor” dedi.

Costa Cruises Çin’de yıl boyunca faaliyet gösteriyor ve 2006 yılında bu yana 2 milyondan fazla Çinli misafire kruvaziyer tatili sağlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe