Conde Nast Traveller’dan #BestTravelLook Yarışması 0

Yılbaşı alışverişinin mutlak adresi Kanyon Harvey Nichols’a uğrayanları vitrinde bir sürpriz bekliyor: Condé Nast Traveller Türkiye’nin New York temalı harikalar diyarı!

Lüks seyahatin otoritelerinden, yaşam stili dergisi Condé Nast Traveller Türkiye, Aralık – Ocak sayısında takipçileri için yepyeni sürprizler hazırladı. Kanyon Harvey Nichols mağazası için özel bir vitrin hazırlayan dergi, 5 Aralık 2015 Cumartesi günü açtığı New York temalı bu vitrinle birlikte bir de Instagram üzerinden #Besttravellook isimli bir yarışma başlattı.

#Besttravellook ile New York stili

Condé Nast Traveller Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden başlayan yarışmada takipçiler, yarışmaya yaratacakları New York stilleri ile katılacaklar. Yarışmaya katılabilmek için her bir yarışmacının stilini, Instagram hesapları üzerinden @cntravellertr, @harveynicholstr ve @kanyon_da hesaplarını mention’layarak #Besttravellook hashtag’i ile paylaşması ve üç arkadaşını bu görselde tag’lemesi gerekiyor. Ayrıca, Kanyon Harvey Nichols mağaza içi kabinlerdeki özel tasarımlar sayesinde de yarışmaya katılmak isteyenler, kabinde yarattıkları stilin fotoğrafını çekerek yarışmaya katılabilecekler.

Kazananlar tatile gidiyor

Yarışmaya hak kazanan fotoğraflar, Condé Nast Traveller Türkiye jürisi tarafından değerlendirilecek ve stiliyle fark yaratan, yaratıcı beş kişi belirlenecek.

Birinciye Avrupa’ya Tatilsa’dan çif kişilik business class uçak bileti, ikinciye The St. Regis İstanbul’da süitte; üçüncüye Pera Palas Hotel Jumeirah’da çift kişilik tek gece konaklama, dördüncüye Joshua Sanders NY Sneakers ve beşinciye ise bir yıllık Condé Nast Traveller Türkiye aboneliği hediye edilecek.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.