Competus Keşif Konvoyu 16-19 Mayıs Tarihlerinde 0

Bu yıl ilk kez bir tur paketi hazırlayan Competus Keşif Konvoyu, macera tutkunlarını 16-19 Mayıs tarihlerinde Likya Yolu’nu keşfetmeye davet ediyor. Lassa, Competus Keşif Konvoyu ile doğaseverleri şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp ruhlarını harekete geçirecekleri 4×4 bir maceraya davet ediyor. Keşif kapsamında off-road tutkunları, efsanevi Likya Yolu’nun doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı yakalarken, 4×4 araçlarla kalabalıktan uzak, doğayla baş başa sağlam bir macera için yola çıkıyor.

Güney kıyılarımızda boydan boya uzanan Toros Dağları’nın zengin kültürel ve doğal yapısı, bu yolculuk için adrenalin tutkunlarına sonsuz seçenekler sunuyor. Gizli kalmış antik yerleşimler, Akdeniz manzaralı karlı zirveler, çam ve sedir ormanları, Yörük çadırları ve keçi sürüleriyle Adana’dan Fethiye’ye kadar uzanan keşif, hiç bilinmeyenleri gün yüzüne çıkarıyor.

#Ensağlamkeşif etiketiyle en güzel doğa fotoğrafını paylaş, bileti sen kazan…Lassa, 10 yılı aşkın süredir basına ve iş ortaklarına yönelik düzenlediği bu yıl bir ilke imza atarak tur paketi olarak satışa sunduğu Competus Keşif Konvoyu için takipçilerine bir de sürpriz yaptı. Sosyal medyada Instagram üzerinden #Ensağlamkeşif etiketiyle en güzel doğa ve keşif fotoğraflarını paylaşan bir kişi, Competus Keşif Konvoyu Turu’na Lassa’nın davetlisi olarak katılma hakkı kazanacak.

Kaynak: Turizmin Sesi

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.