ClickBus’tan 2 Kişilik Otobüs Bileti Hediye 0

Müşterilerine farklı otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırma ve hızlı bir şekilde satın alma fırsatı sunan Clickbus, Metro Turizm ile 2 kişiye tek yön Sofya otobüs bileti hediye ediyor.

clickbus
clickbus otobüs bileti

Yapman gereken çok basit, Uzakrota.com’un facebook sayfasına girip Clickbus logolu görselin altına “Arkadaşınla mı #seyahat etmekten daha çok zevk alıyorsun yoksa yalnız mı?” sorusuna olan yanıtını yazman yeterli.

ClickBus Nedir?

İlk olarak 2013 yılında Brezilya’da hizmet vermeye başlayan ClickBus, 2014 yılında Almanya, Meksika, Polonya, Tayland, Pakistan ve Türkiye’de faaliyetlerine başladı. ClickBus, müşterilerine farklı otobüs firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırma ve hızlı bir şekilde satın alma fırsatı sunan bir internet sitesidir. Dünya’nın en büyük internet inkübatörü Rocket Internet tarafından desteklenmektedir. ClickBus bilet arama ve satın almayı kolaylaştırarak kullanıcıların otobüs bileti bulma problemini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. 80’den fazla otobüs firması ve 5300’den fazla güzergah ile ClickBus, otobüs bileti almanız için tek bir platformdur.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe