Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

CarTrawler Heathrow Websitesine Araç Kiralama Seçenekleri Sunacak

© by http://www.cityam.com/assets/uploads/main-image/cam_standard_article_main_image/heathrow-terminal-five-official-opening-80238624-595b78305177d.jpg

CarTrawler Heathrow’un web sitesine araç kiralama seçenekleri sunuyor.

Heathrow.com’un yıllık 20 milyon kullanıcısı dünyanın dört bir yanındaki 44.613 nokta arasından araç alma ve bırakma noktalarını seçebilecek.

Heathrow’un ticari yolcu servisleri için yol göstericisi olan Paul Buckley, “önde gelen B2B seyahat teknolojisi sağlayıcısı CarTrawler bu işe giriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Online ziyaretçilerimize geniş yelpazede araç kiralama çözümleri sunmak için CarTrawler ile birlikte çalışmak Heathrow ve dünya çapındaki yolcularımızın seyahat seçeneklerini büyük ölçüde geliştirecektir”.

CarTrawler’ın ticari müdürü Aileen O’Mahony “Birinci sınıf teknolojimizi Heathrow’un büyüyen online müşteri tabanına sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz” diye belirtti.

“Avrupa’nın en işlek havalimanının müşterilerine destek sağlamak bizim için çok heyecan verici. Ekibimiz, müşteri kitlesini optimize etmek ve dönüştürmeyi iyileştirmek için Heathrow ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyor”.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.