Canon, 1500 Pound Maaşla Dünyayı Gezecek Gezgin Arıyor. 1

Canon tanıttığı Live For The Story kampanyası ile  Türkiye’nin de dahil olduğu 19 ülkede her ay 1.500 Pound harçlık alarak dünyayı gezebilecek kişiyi arıyor. 

‘365 gün yaz’ isimli yarışma için Fotoğraf makinası veya herhangi bir cihazla herhangi bir yerde çektiği fotoğrafı Instagram üzerinden paylaşanlar arasından bir kişi uçak bileti ve konaklamanın yanında ödülün de sahibi olacak.

İnsanları kendi hikayelerini bulmaya özendirecek fotoğraflara sahip olduğunu düşünen adaylar, en unutulmaz yaz hikayelerini @canoneurasia ve #LiveForTheStory etiketleriyle Instagram’da paylaşarak başvuracak. Yarışmaya katılmak için fotoğrafın altına en fazla 50 kelimelik bir kısa hikaye yazılacak.

Lizbon’dan Melbourne’e, Rio de Janeiro’dan Barselona’ya kadar istediği şehirleri dolaşarak kendi yaz hikayesini oluşturmak isteyenler için yarışmaya katılım hakkı 28 Haziran’da sona erecek. Bu eşsiz ödül için başvurular Lenny Kravitz’in kızı ve oyuncu, prodüktör, müzisyen, hikaye anlatıcısı Zoe Kravitz ile bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Şanslı kişi dünya çapında, kendi ülkesine dönüş de dahil olmak üzere, 7 adet ekonomi sınıfı uçuş bileti ile birlikte 6 destinasyonda 2’şer gecelik konaklama ve seyahat ettiği her ay için 1.500 Pound harçlık almaya da hak kazanacak. Ödülün toplamı 33 bin Euro’yu bulmuş olacak.

Detaylı bilgiyi Canon Türkiye sayfasından alabilirsiniz.

 

 

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. gezginler için güzel bir iş kapısı hem gezip hem para kazanmak bence cok mantıklı bir gelişme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe