ButlerTech, Guestline ile Ortak Oldu 0

Küresel seyahat teknolojileri şirketi ButlerTech, Guestline ile ortak olmaktan duyduğu mutluluğu belirten bir açıklamada bulundu. Guestline ağırlama endüstrisi için mülk yönetimi ve dağıtım çözümleri konusunda bulut sistemler ile ilgili Asya ve Avrupa’da faaliyet gösteren bir uzman.

Sahip olduğu turizm ve ağırlama deneyimlerini dijital yeniliklere dönüştürmeye adamış olan ButlerTech, faaliyet gösterdiği pazarda önemli bir konsiyerj uygulaması olan ButlerPad’i 10 önemli Asya otel markasıyla birlikte 2016’nın ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. Guestline ise; ButlerPad uygulamasını kendi otel yönetim sistemi Reziynx PMS ile entegre etmeyi kolaylaştırmak için göreve geldi ki; bu sistem hali hazırda 1500’ün üzerinde otelde kullanılıyor.

Bu entegrasyon, otel işletmelerine daha gelişmiş check-in ve check- out yapma imkanı tanıyacak. Uygulama; müşterilerin otele varış öncesinde mesaj atmasına imkan sağlayarak misafir deneyimini geliştirirken, fatura ödeme dengesini görüntüleyebilme imkanı ya da sık ziyaretler için herhangi bir lokasyondan müşterilerin kendi akıllı telefonlarının ya da tabletlerinin verdiği konforla rezervasyon yapma imkanı da sunuyor.

Otel restoranından masa rezervasyonu gerçekleştirmek, kat hizmetlerine mesaj göndermek, oda servisi talep etmek ya da havuz kenarına içecek istemek, ButlerPad sayesinde anlık iletişimle mümkün olacak ve otelin bütün departmanları için rezervasyon kolaylığı sağlayacak. ButlerPad aracılığıyla yapılan bütün rezervasyonlar, ödemeler, mesajlar, sorunsuz bir şekilde otelin müşteri kayıtlarına da aktarılacak.

ButlerTech CEO’su ve Kurucusu Mike Mazza; “uygulamamızı Guestline’ın Rezlynx PMS sistemiyle entegre etmemiz sayesinde, oteller bu geliştirilmiş iletişim şeklinden daha verimli hizmet vererek ve daha iyi misafir memnuniyetini yakalayarak fayda sağlayacaklar, ayrıca sosyal profillerin de dahil olduğu veri toplama ve profil çıkarma imkanı sayesinde; müşterilerin ilgi alanlarının, tercih ve harcamalarının da dahil olduğu gerçek zamanlı bilgiler VIP müşterilerin ve de sosyal nüfuzu olan müşterilerin belirlenmesine ve daha kişisel hizmetlerin sunulmasına yardımcı olacak. Bizler, Guestline ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz ve onlarla birlikte ağırlama deneyimlerinde devrim yapmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Rezlynx PMS ile gerçekleştirilen entegrasyon, misafir iletişiminin geliştirilmesine ek olarak; hizmet verimliliğini ve yanıt sürelerini de geliştirerek çalışanların daha az zaman harcamasını sağlayacak. Artan rezervasyonlar, siparişler ve satın almalar sayesinde de oteller ek gelir sağlayacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.