Business Travel Direct’den Seyahat Yöneticileri için Tahmini Çözümleme Aracı! 0

Yöneticiler için seyahat politika değişikliklerini formüle etmeye yardımcı olacak kestirimsel çözümleme aracı Business Travel Direct tarafından tanıtıldı!

SMARTInsight isimli bu araç gerçek harcama ve gezgin davranışını kullanarak gerçek verilere dayalı çeşitli senaryoları modelleme yeteneğine sahip.

Sistemle birlikte, seyahat yönetimi şirketi, seçilen herhangi bir süre boyunca seyahat sınıfı, önceden satın alma, tercih edilen taşıyıcılar, kullanılan ürünler, çevrimiçi veya çevrimdışı rezervasyon gibi değişikliklerin etkisini göstermek için verilerin anında kullanılabilineceğini iddia ediyor.

Veriler, potansiyel tasarrufların görsel illüstrasyonlarına dönüşüyor böylece seyahat yöneticileri değişikliklerin potansiyel etkisini kolayca görüp daha hızlı karar verebiliyor.

Seyahat yöneticilerinin bütçelerden maksimum değeri elde etmek için atacakları politika değişiklikleri gibi adımları önermek ve potansiyel tasarruf vurgusu yapmak üzere TMCSMARTInsight’ın hesap yönetimi inceleme prosedürlerine dahil ediliyor.

Business Travel Direct’in genel müdürü, Julie Oliver, SMARTInsight‘ı yeni nesil olarak gördüklerini ve misyonları doğrultusunda aktif bir iş yönetimi servisi sunmak için gerekli bir araç olduğunu belirtti.

Dağ kadar olmuş yönetim raporları ile başı dertte olan seyahat yöneticilerini kurtarıyor, verileri bu araçla bir araya getirip veri analizini basitleştiriyoruz. Bu araç ayrıca çeşitli senaryoları modellemek ve anlık yanıtlar almak için kullanılabilir.

Oliver “Geçmişte, ofise gelip karmakarışık hesaplar yapmak zorunda kalıyor ve müşteriye istediği bilgiyle geri dönüş yapıyorduk. Şimdi ise müşteri ile otururken SMARTInsight sayesinde bu hesapları kolayca yapabiliriz ve müşterilerimize gelecekteki harcamalarının etkisini netlikle söyleyebiliriz” diyerek sözlerine devam etti.

Dolayısıyla, bireysel müşterilerden toplanan gerçek veriler kullanılarak benzersiz çözümler üretilebilmesi bu ürün sayesinde artık mümkün!

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.