Bu Küresel Havaalanı Wi-Fi Haritası Kesinlikle Haftanın En İyisi! 0

Haftanın en ilham verici 5 yaşam tarzı hikayesiyle sizi bir mola vermeye davet ediyoruz. Hazırsanız başlayalım!

1. Wi-fi eksikliği dolayısıyla seyahat etmekten nefret ediyorsanız:

Fox Nomad üzerinden takip edilebilecek olan Seyahat bloggeri Anıl Polat, bu durumu kesinlikle anlıyor ve seyahatlerinizi daha akıllı bir hale getirmek için dünyada seyahat ettiği tüm ülkelerin havaalanı wi-fi şifrelerini içeren interaktif bir harita yarattı. Eğer haritaya eklemek istediğiniz bir şifre varsa kendisine Facebook aracılığı ile ulaşabilirsiniz!

2. Ramen Noodle ve Dondurmayı (birlikte) Seviyorsanız:

O halde size dondurmalı ramen noodle’ı tanıtıyoruz, bu en son trend instagram sayfanızı besleyecek! New York şehrinde bulunan “Desert Kitchen’ın sunduğu bu yiyeceğin tadı dondurma gibi(biraz daha tatlı ve şekerli); ama görünüşü ramen noodle’a benziyor, kendiniz bu tuhaf yiyeceğe bir göz atın!

https://www.instagram.com/p/BLY4dC7AwJh/

3. Son zamanlarda cadılar bayramı ruh hali içerisindeyseniz:

Netflix, klasik kült korku filmlerinin akışıyla bir tık yukarı çıkmış gibi görünüyor. Çığlık 2’den Mısır Çocukları’na kadar Netflix sizi saracak.

4. Eğer pizzaya bayılıyorsanız mutfağınızda bu parçaya kesinlikle ihtiyacınız var:

İnternette, temelde küçük bir odun fırını olan Pizzacraft Stovetop Pizza Fırını dolayısıyla büyük bir heyecan dalgası mevcut,fiyatı sadece 63 Dolar ve bu fırın size kişisel büyüklükte pizzalarınızı sadece 6 dakikada yapma imkanı sağlıyor, yani artık hayaller gerçek oluyor!

5. Eğer Hillary Clinton’ın e-posta skandalını takip ediyorsanız:

Kampanya direktörü John Potesta’nın çok gizli risotto tarifi ortaya çıktı, e-postada Potesta; risottoya kremsi bir kıvam vermek için daha yavaş karıştırılmasını ve ekleme yapılmasını öneriyor. Tamamını okumak için: http://www.refinery29.com/2016/10/126097/clinton-hack-podesta-risotto-recipe

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.