Booking.com Otellere Daha İyi Bir Hizmet Sağlamak İstiyor 0

Booking.com’un otellere B2B hizmetleri sağlamak için gerçekleştirdiği atılım oldukça sessiz ve geç oldu; fakat BookingSuite platformu bu hafta cephaneliğine önemli bir araç ekledi.

Pazar taleplerini gösteren, 1 yıla kadar olan rakip bilgilerini de göstererek büyük miktarda bilgi sağlayan RateIntelligence platformu piyasada tek olarak lanse ediliyor (ağırlama tahmin sistemleri sağlayan diğer tedarikçiler buna katılmayabilir).

Şirket; BookingSuite tabanlı hizmetin, herhangi bir XML bağlantısı ya da mülkiyet yönetim sistemi bütünleşmesi gerektirmeyeceğini ve ayrıca önümüzdeki 15 gün içerisinde, her gün, bir sonraki dönemi de kapsayan 360 gün için de otel bilgilerinin her saat güncelleneceğini söyledi.

BookingSuite-website

İşin çoğu BookingSuite işletmesi tarafından yapıldı, başlandığı ilk günden bu yana ilk kez bir araya getirildiğinde ise neredeyse 2 yıl olmuştu.

Priceline Grup, başlangıçta dijital pazarlama platformu Buuteeq’i satın almış, birkaç hafta sonra ise bir anlaşmayla (dağıtım teknolojisi için) Hotel Ninjas’ı satın almıştı.

Yapbozun diğer bir parçasını oluşturan ise gelir yönetimi tedarikçisi Pricematch’ti ve onu da 2015 yılının Mayıs ayında satın aldı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe