Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Booking.com Kararı Sonrasında Neredekal.com’dan da Açıklama Geldi.

Neredekal.com: Otellerin Her Türlü Pazarlama Desteğine Açığız

Dünyanın turizm devi olarak nitelendirilen Booking.com’un Türkiye otellerine tedbir kararının gelmesi ile birlikte tüm otel yetkilileri yeni döneme merakla başladı.

Küçük ve orta ölçekli tesisler, rezervasyonlarının ciddi kısmını bu tip rezervasyon platformlarından elde edip, kendileri için önemli bir pazarlama aracı haline getiriyor. Neredekal.com yerelde Türkiye’nin en fazla otel listeleyen platformu olarak turizmcilerin pazarlama alanında imdadına yetişiyor. Üyesi olan tesislere çağrı ve rezervasyon talebi göndererek rezervasyon üretmelerini sağlarken, her tesise özel verilen 0850’li numaralar aracılığı ile gönderdiği çağrılar ile performansın %100 ölçümlenmesini sağlıyor.

Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, “2016 yılını 40,6 milyon ziyaretçi ve çalışılan tesislere 1,4 milyon telefon araması ilettik, yerelde Booking.com’dan boşalan açığı yapacağımız çalışmalarla doldurmaya çalışacağız” dedi.

Sezona hazırlık yapan gezginler, rezervasyon için ya diğer operatörleri tercih ediyor ya da Neredekal.com’da bulunan telefon numaraları ile doğrudan otele ulaşmayı tercih ediyor. Son kullanıcıların fiyat karşılaştırması yapmaları ve yorumları okumalarını sağlayan Neredekal.com, fiyat karşılaştırma listelerinde 15 farklı tur operatörünün yanı sıra 3.000’den fazla tesisin kendi belirledikleri komisyonsuz fiyatları yer buluyor.

Neredekal.com, Booking.com ile yaklaşık 7 yıldan beri partnerlik yapıyor ve Türkiye’de en büyük partnerlerinden birisi konumunda. Alınan bu tedbir kararı ile sezonun açıldığı bugünlerde turizm sektörünün etkileneceği ön görülüyor. Bu süreçte Neredekal.com olarak işletmelere her türlü pazarlama desteği verme konusunda işbirliğine açık olduğumuzu belirtirken, partnerimizi Türkiye’de tekrar görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

2 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Sadece telefon yonlendiyorsunuz dogrudan satis kanaliniz yok otel progranlarina entegre olmaniz gerekir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir