Booking.com, Çikolatadan Yapılan ilk Kır Evinde Konaklama İmkanı Sunuyor 0

Küresel seyahat devi, ünlü çikolata sanatçısı Jean-Luc Decluzeau ile birlikte 1.5 ton çikolatadan oluşan 18 metrekarelik bir binanın tasarımı ve üretimi üzerine çalışıyor.

Kır evi, kaldıkları süre boyunca kendilerini çikolata ikramlarıyla şımartacak olan en fazla dört kişiyi ağırlayabilecek.

Kır evi, Sèvres, Fransa’daki Cité de la Céramique’in bahçelerindeki L’Orangerie Ephémère cam evinde yer alacak.

5-6 Ekim olmak üzere sadece iki gün için yapılabilecek rezervasyon için, rezervasyon gerçekleştirmek isteyeler bütün enerjilerini bunun için harcamak zorunda. Rezervasyon aralığı 19 Eylül saat 10’da başlayacak ve 26 Eylül tarihinde son bulacak tutar ise 50 Euro’dan başlayacak.

Çikolata kır evine ek olarak Booking.com, şanslı misafirlerine kişiye özel mini çikolata kulübeler hazırlama konusunda özel bir atölye de sunacaktır.

Booking.com Fransa Bölge Müdürü Vanessa Heydorff ; “Booking.com, tüm dünyadaki gezginler için benzersiz ve unutulmaz deneyimler sunmaya kendini adamıştır.

“Bu Çikolata Kulübe, şimdiye kadar yaratılmış rezervasyon yapılabilen tek örnek- Booking.com sunduğu inanılmaz çeşitliliği kutlarken müşterilerimizin keyfini çıkarabileceği birçok unutulmaz seyahat deneyiminin lezzetli bir örneğini de oluşturuyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.