Bookabed, Yeni Arama Seçeneğini Kullanıma Sundu 0

Konaklama toptan satış sağlayıcısı Bookabed, Anywhere Search özelliğini bünyesinde barındıran, yeni bir görünüme sahip web sitesini görücüye çıkardı. İşletmeler arası (B2B) toptan konaklama satışları gerçekleştiren şirket, yeni bir logo ve “acente dostu” bir görünüm ile bir marka yenileme aşamasından geçti.

Yeni Anywhere Search özelliği, acentelere dönüş uçuşlarıyla oteller, kısa şehir ziyaretleri veya tatil merkezleri seçenekleri arasında tek bir aramada gezinme olanağı sunuyor ve nereye gidecekleri konusunda belirli bir fikri olmayan, önünde hangi seçeneklerin hangi fiyatlarla bulunduğunu görmek isteyen müşteriler için doğru tatil planını bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bulunuyor.

Bookabed’in yeni web sitesi, pilot aşamasındaki faaliyetlerine İrlanda’da başladı ve ilk deneme sürecinin ardından Birleşik Krallık’ta kullanıma sunulmayı bekliyor.

Uzak ve yakın mesafelerde yer alan varış noktaları ve kısa şehir ziyaretlerine imkan tanıyan merkezlerdeki tesislerin yanı sıra Birleşik Krallık’taki plajlara yakın noktalarda seçenekleri bünyesinde barındıran Bookabed’in; İspanya, Portekiz ve ABD’nin en popüler seçenekler olarak aralarında bulunduğu 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren 220,000’den fazla oteli kapsayan bir portfolyosu bulunuyor. Geçtiğimiz ay Birleşik Krallık bölge yöneticisi olarak görevlendirilen Adam McKnight, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Bu yeni web sitesi, markanın tamamen yenilenmesi yönündeki faaliyetlerin bir parçası ve web sitesine daha modern bir his katacak, onu daha acente dostu bir hale getirecek. Seyahat acentesi ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu şeyleri kolayca bulabilmelerini sağlamak için web sitesinin kullanışlılığı üzerinde çalıştık ve her şeyi basit bir hale getirdik.”

Anywhere Search özelliğinin siteye dahil edilişi, seyahat acenteleri ve onların müşterileri için yeni olanakları ortaya çıkaran bir gelişme olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılar, arama yapmaya başlarken akıllarında İspanya fikri olabilir ve siteden ayrılırlarken Algarve’de bir tatil için rezervasyon yaptırmış olabilirler.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.