BKM Express’ten Sizi Uçuracak Kampanya 1

BKM Express hayatınıza keyif ve kolaylık katmaya devam ediyor. Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express’in başlattığı benzersiz alışveriş deneyimi, yeni kampanyasıyla devam ediyor. 31 Aralık tarihine kadar Sun Express’ten uçak biletini BKM Express ile ödeyenler, her yöne anında 10 TL indirim kazanıyor.

Alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerini girmekle uğraşmadan, nakitle cüzdanla debelenmeden; bir kere BKM Express’e kaydolmak yeterli. Üstelik 1 Milyon’dan fazla üyesiyle BKM Express, Türkiye’nin dijital cüzdanı olmasını sağlayan sevenlerine yepyeni bir kampanya sunmaya başladı. Birçok sektörde alışveriş alışkanlıklarını değiştiren, basit ödeyip basit yaşamayı sağlayan BKM Express şimdi de Sun Express ile işbirliğine giderek kullanıcılarına indirimli uçak bileti sunuyor. 31 Aralık 2015 tarihine kadar Sun Express’te biletini BKM Express ile ödeyenler her yöne anında 10 TL indirim elde ediyor.

BKM-SunExpress-butonsuz

Hayatın beklemeyeceğini bilenler için değişilmez olan BKM Express’ten, bir de henüz tanışamayanlar için bahsetmekte fayda var. BKM Express basit, hızlı, güvenli ve kolay bir ödeme sistemi. Bankalararası Kart Merkezi tarafından hayata geçirilen BKM Express, 2012’den beri hayata kolaylık katmaya devam ediyor. İstediğiniz kadar kartınızı kaydedebileceğiniz BKM Express ile her seferinde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadığından, güvenlik ile ilgili endişeler tamamen ortadan kalkıyor. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden 7 gün 24 saat para transferi yapılabiliyor. Bütün kolaylıklarının yanında, kampanyalarıyla da hayata keyif katan BKM Express’i indirmenin tam zamanı. Haydi  sen de şimdi BKM Express’i indir, Sun Express’le her yöne 10 TL indirimli uç, kampanyalardaki avantajları kaçırma; hayatı keyifle yaşa.

Çünkü BKM Express’le hayat beklemez.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.