Biletbayisi.com Arayüzünü Yeniledi. 0

Türkiye’de ve dünyada tarifeli olarak uçuş gerçekleştiren yaklaşık 869 havayolu firmasıyla anlaşmalı ve ortalama “Aylık 6 Milyon 500 Bin Ziyaretçi” sayısı ile kendi verilerine göre ortalama olarak “Aylık 250.000 Uçak Bileti Satışı” gerçekleştiren, Biletbayisi.com geçtiğimiz günlerde arayüzünü yeniledi.

Çağlar Kodet‘in kurucusu olduğu OSA Şirketler Grubu‘na bağlı Biletbayisi.com, yeni tasarımı ve alt yapısıyla çok daha pratik bir hale gelmiş ve tüm yurt içi, yurt dışı uçak biletlerini saniyeler içerisinde karşımıza çıkarabiliyor.

Ucuz Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Bul Bilet Bayisi

Öncelikle dikkatimi çeken, sayısı hızla artan mobil kullanıcıların ihtiyacına cevap vererek, sitenin mobil dostu bir hale getirilmiş olması. Bundan böyle Biletbayisi.com’dan bilet almak için cep telefonunuz veya tabletiniz de en az bilgisayarınız kadar işinize yarayacak. Sade ve kullanışlı mobil arayüzü, ucuz uçak bileti arayışında olan kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Bir diğer farklılık ise site artık uçuş puanı kazandırıyor olması. Örneğin, 1 yıl içerisinde 2500 puan biriktirirseniz 2 kişi yurtiçi gidiş-dönüş (P-sınıfı) bedava uçak bileti, 2000 TL uçuş puanı gibi ödüllere sahip olabiliyorsunuz.

Yenilenen siteyi biz başarılı bulduk. Umarız sizler de bizim kadar beğenmişsinizdir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe