Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Belgrad Merkezli Fly Fly Travel Türkiye Pazarına Açılıyor.

2009 yılında Belgrad merkezli olarak herkese daha ucuz havayolu bileti mottosu ile Igor Vujović Nađ ve Bojan Stupar tarafından kurulan ve Güneydoğu Avrupa’nın en büyük turizm şirketi olan Fly Fly Travel İstanbul ofisini açıyor.

Podgorica, Banja Luka, Rijeka, Viyana ve Ljubljana’daki ofislerine ek olarak İstanbul’da da faaliyete başlayacak Fly Fly Travel, Belgrad merkezli olarak 8 ülkede hizmet vermekte. Aslında 2015 yılında İstanbul’da ofisini açan firma yaşadığı problemler nedeni ile hizmetini sonlandırmıştı. Kısa bir süre önce yeniden Türkiye pazarına girmek için TÜRSAB’a başvuru yapan firma kısa bir süre içerisinde http://flyflytravel.com.tr adresi üzerinden hizmetlerine başlayacağını bildirdi.

Uçak bileti ile entegre çalışan sadakat programı Fly Vip ve biletinde haricinde, Fly Academy ile havacılık alanında personel de yerleştiren firmanın; Fly & Travel Inflight Dergisi, Fly Fly Shop, Fly App ve Fly Snack gibi birçok yan markası da bulunmakta.

Türkiye’de Turna, Enuygun, Kolayyolculuk, Aerobilet, Biletall, Bilet.com ve Hepfly gibi güçlü rakipleri olan firmanın kendini nasıl konumlandıracağını izleyerek sizlerle paylaşıyor olacağız.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2301 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Bu yazılan yalan Türkiyedeki firma ortağı Arzu OK olup %51 hakim ortaktır patent enstitüsü kurumuna başvuru yapılmış olup sonucu beklenmektedir daha sonra ise yasal haklarımıza başvuracağız bilgi almak isterseniz ayrıntılı email:huskook@hotmail.com mailden irtibat kurabilirsiniz Türkiyedeki ortağı bizleriz bizden habersiz islem yapılmııştır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir