“Beacon Me” Mobil Uygulaması, Emojileri Kullanarak Gezginlere Rehber Oluyor 0

Modern şehirler, insanların ilgisini çekebilecek pek çok cazibe merkezine ev sahipliği yapıyor. Ancak gezginler, ziyaret edilecek onlarca noktanın bulunduğu modern şehirlerin her köşesini keşfedebilmek için kendilerine yollarını kolayca bulmalarını sağlayacak, kullanıcı dostu arayüzlere sahip sağlam mobil uygulamalara ihtiyaç duyuyor.

Beacon Me mobil uygulaması tam olarak bu ihtiyaca cevap vermesi için tasarlanmış bir mobil uygulama olma özelliğini taşıyor. Ancak bunu ilginç bir yolla gerçekleştiriyor: Gezginlerin yeni şehirler keşfetmesine daha iyi bir biçimde yardımcı olmak adına emojileri kullanarak! Uygulama yapılabilecek etkinlikleri, gezip görülebilecek yerleri, restoranları, mekânları ve daha fazlasını emojilerle dolu bir harita üzerinde görüntülüyor. Telefon ve İnternet kullanıcılarının kullanmakta olduğu emojilere her gün yenileri katıldığı için neredeyse tüm etkinlikler ve mekânlar için bir emoji bulmak mümkün. Gezginlerin, ilgilerini çekecek noktaları bulmalarını kolaylaştıran Beacon Me mobil uygulaması, buna ilave olarak gezginlere, başka hiçbir şekilde tadını çıkarma fırsatı bulamayacakları eşsiz deneyimlere ulaşma olanağı sunuyor.

Uygulama içi “görevler”, kullanıcıların ilgi çekici lokasyonları keşfederek tamamlarken, kendilerini bulundukları şehrin yerlisi gibi hissetmelerini amaçlayan görevlere dayalı bir fikir olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Beacon Me mobil uygulaması halihazırda iOS işletim sistemi için App Store’dan indirilebiliyor. Uygulamanın şimdilik sadece Philadelphia şehri için hizmet veriyor olmasına karşın, uygulamanın yaratıcıları, uygulamayı yakın zamanda daha çok sayıda şehirde faaliyete geçirmeyi planladıklarını belirtiyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.