Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Aviointeriors’ın Skyrider 2.0 Koltukları Fiyatları Düşürürken Gezginler Bu Koltukları Satın Alacak mı?

Bacak aralığını daha da azaltarak kabin kapasitesini arttıran koltukların ortaya çıkmasıyla birlikte ekonomi sınıfı çok daha samimi bir hale gelebilir!

Aircraft Interiors Expo’da sunulan yeni uçak koltuk tasarımı Skyrider 2.0, ekonomi yolcularının o kadar dik oturmasını sağlayacak ki temelde ayakta duracaklar!

Herhangi bir havayolu firmasının tasarımını satın alıp almadığı henüz bilinmemekle birlikte, araştırmalar Skyrider 2.0‘ın bacak kapasitesini 23 inç’e düşürerek kabin kapasitesini% 20 artırdığını gösteriyor.

İtalyan üretici Aviointeriors tarafından tasarlanan bu koltuk, ABD Federal Havacılık İdaresi’nden onay alamayan 2010 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu. Bir önceki modele kıyasla, Skyrider 2.0, yolcu için “yeterli konfor” sağlarken, daha fazla yastıklama, daha sıkı montaj, eyer tarzı bir koltuk ve tavandan zemine bağlantı parçaları içeriyor.

Sektöre “ultra yüksek yoğunluklu” düzenlemeler için izin vermesinin yanı sıra, Skyrider 2.0 ayrıca standart bir koltuktan yaklaşık % 50 daha az ağırlıkta ve minimum bakım maliyetine sahip.

Skyrider 2.0, Aviointeriors’un web sitesi tarafından “düşük maliyetli biletlerin yeni sınırı” olarak adlandırılıyor ve “uçuşları karşılayama imkanı olmayanlar bir fırsat” sunuyor. Bu, zaten birbirine oldukça yakın olan bölgeleri daha da ekonomik hale getirerek büyütmek için ilginç bir hamle; fakat havayolu şirketlerinin maliyet-fayda analizini hangi şekilde değerlendireceği de görülecektir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.