AtlasGlobal, Belgrad Aktarmalı New York Uçuşlarına Başlıyor. 0

AtlasGlobal, yeni uçuş rotalarıyla hem büyümesini, hem de yolcu sayısını artırmaya devam ediyor. Yakın bir dönemde AirSerbia’dan aldığı slot ile Belgrad ve Saraybosna uçuşlarına başlayan firma gözünü yükseklere dikti ve AirSerbia ile CodeShare anlaşması yaparak Belgrad aktarmalı olarak New York uçuşlarına başlayacağını belirtti.

Özellikle Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) uçuşlarına hız veren şirket, Avrupa’da ise büyümesini ortak uçuş anlaşmalarıyla sürdürüyor. 35 ülkede 58 noktaya ulaşan AtlasGlobal‘in 2017 planlarına ilişkin bilgi veren Atlasglobal Genel Müdür Yardımcısı Semra Erener Özalçın, 17 yeni hat açmayı planladıklarını belirterek, “Her şey yolunda giderse sene sonunda 75 uçuş noktasına ulaşmış olacağız” dedi.

Bu yılın ilk 3 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35 artıran AtlasGlobal transit yolcu sayısını da yüzde 177 artırdı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe