American Airlines Uçuşlarına Casper’dan Uyku Seti Yeniliği! 0

Casper sıkıştırma teknolojisini kullanarak yorganları paketlemesiyle ünlü, New York merkezli bir şirket. Bugünlerde ise adından American Airlines uçuşlarına getireceği yenilik ile söz ettiyor!

Casper ve American Airlines müşterilere uçak içinde kullanılacak yeni uyku ürünleri sunmak için çalışıyor! Böylece, 30.000 fitte kaliteli bir uyku deneyiminin kapıları aralanıyor.

United gibi havayolları uçak içi yatak takımları için Saks Fifth Avenue gibi şirketlerle anlaşıyorken Casper, Aralık ayında uçuş için özel olarak tasarladığı yeni bir ürün serisini duyurdu. Sunulan ürünler arasında bir yatak yastığı, pijama, terlik, bel ve omur yastığı, standart bir yastık ve kuş tüyü bir yorganın yanı sıra günlük bir battaniyede yer alıyor.

Güney Amerika’nın kuzey kenarında yer alan belirli yerlere uçuşlarda, uzun menzilli uluslararası, kıtalararası ve belirli iç hat uçuşlarında geçerli olmak üzere, birinci sınıf ve seçkin ekonomi sınıfı yolcuları Casper‘ın bu müthiş uçuş uyku setinin keyfine varabilecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.