Amadeus’dan Havaalanı Dışı Check-in Teknolojisi!  0

Artık seyahat eden kişiler çantalarını elverişli bir yere bırakıp, check-in yapmak için uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmadan, gün boyunca bagajsız bir şekilde dolaşmanın keyfine varabilecek! Nasıl mı?

Amadeus‘un hayata geçireceği, herhangi bir yerde kurulabilen ‘gezici’ mobil check-in servisi sayesinde yolcular çanta ve bavullarını havaalanı dışında teslim edebilecek.

Amadeus Havaalanı Ortak Kullanım Hizmeti tarafından sağlanan bulut teknolojisi, gemi terminalleri, oteller, tren istasyonları veya büyük konferanslar gibi yerlerde kullanılabilen Havaalanı Dışı Check-in (OACIS) yapılabilmesini sağlıyor.

OACIS ile yolcu ve bagajların check-ini yapılıp, bavul ve çantalar havaalanı bagaj sistemine güvenli bir şekilde nakledilecek.

Hizmet Avustralya’da piyasaya çıkacak ancak OACIS, önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde Yeni Zelanda ve diğer pazarlarda da hizmet verilmesi planlanıyor.

OACIS genel müdürü Matthew Lee, hizmet amacının yolculara daha fazla özgürlük, esneklik ve eğlence sunmak ve böylece seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak olduğunu belirtiyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.