Amadeus Kapıdan Kapıya Seyahat Planlama Hizmetini Açıkladı 0

 

Kara ulaşımı sağlayan ortakların bir kısmı, seyahat acentelerine sunduğu yepyeni bir hizmet ile karşımızda: kapıdan kapıya seyahat planlama!

Amadeus Transfer Hub 142 ülkede 1.000’den fazla varış noktasını kapsıyor.

Çözüm “Blacklane, MYCAB Travel, Telixo, TaxiTender ve World Airport Transfer” ile günümüzde yayınlanırken, ek içerik sağlayıcıların önümüzdeki aylarda eklenmesi bekleniyor.

Ayrıca, masaüstü, mobil ve web uygulamaları arasında da elverişli bir kullanıma sahip.

Amadeus Ürün ve Yenilik Direktörü Clare de Bono, müşteri taleplerinin Amadeus Transfer Hub’ın kullanım kolaylığı ile birleştiğinde bunun tüm tarafların yararına olacağının açıkça göründüğünü belirtti.

Tek bir ekranda birden fazla sağlayıcıdan oranları hızlı bir şekilde karşılaştırma olasılığı oldukça yoğun çalışan seyahat uzmanlarının verimliliğinden ödün vermeksizin tüketicilerin aradığı türden bir seçim hakkı sunar.

Amadeus Transfer Hub’ın oldukça önemli diğer bir avantajı da seyahat programlarının geri kalanlarıyla uyumu, otomatik entegrasyonudur. Diğer bir deyişle, seyahat acenteleri onlarla ortak olmaya hevesli olan sağlayıcılardan komisyon elde ederken daha üst düzey bir hizmet sunabilirler.

Yakın gelecekte, içeriğin genişliğini yaymak, daha kapsamlı hale getirmek ve daha fazla esnek satış seçenekleri sunabilmek için daha fazla sağlayıcı kurmak planlar arasında!

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.