Almanya’da Avrupa Gönüllü Hizmeti Fırsatı Son Başvuru: 10 Eylül 0

almanya_agh

Almanya Bavyera bölgesinde Şubat 2015 tarihinde başlayacak ve 10-12 ay süreli Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) faaliyeti gerçekleşecektir.

Host Organizasyon: The Schwäbische Jugendbildungs

Son Başvuru Tarihi: 10 Eylül 2014

Proje Bilgisi: The Schwäbische Jugendbildungs- und Begegnungsstätte Babenhausen kuruluşu Almanya’da gençlik hizmeti veren bir kurumdur. Pedagojik olarak kurumun temel çalışma alanları; sürdürülebilir kalkınma, çevre eğitimleri, deneyim kazanma eğitimleri, kültürler arası eğitim ve uluslararası değişim programlarıdır. The Schwäbische Jugendbildungs- und Begegnungsstätte Babenhausen kurumu kuzey Bavyera 6000 kişinin yaşadığı bir bölgededir. Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında katılacak gençlerin çevre ve sürdürülebilir kalkınma konusunda çalışma yapmaları, workshoplara katılmaları ve etkinliklerde bulunmaları beklenmektedir.

Katılımcı Profili: Katılımcılar yeni deneyimler yaşamaya istekli, çevre ve sürdürülebilirlik politikaları konusunda istekli kişiler olmalıdır. Katılımcılar İngilizce ve Almanca dillerini yeterli seviyede bilmelidir. Ayrıca katılımcılar küçük bir bölgede doğa içinde yaşayacağını bilerek başvurularını yapmalıdır.

Başvuru için: Cv ve başvuru mektuplarınızı uta.manz@jubi-babenhausen.de adresine yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Projelist

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe