Alman turizmciler, Antalya bölgesinde köy turları istiyor 0

Almanya’da Antalya destinasyonunu satan seyahat acentelerine yönelik başlayan E-Akademi katılımcıları, “Beyond Antalya-Antalya’nın Ötesi” gezisiyle bölgenin gizli hazinelerini keşfetti. Tanıtım turuna katılan Alman turizmciler, “Yollayacağımız turistlere köy hayatını yaşama imkânı sunacak köy turları, doğal turlar ve gurme turları sunun” dedi.

ATSO’nun (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası) bölgeyi pazarlayan Alman seyahat acentelerinin bilgilerini arttırmaya yönelik başlattığı E-Akademi’de ikinci adım atıldı. Birinci adımda bölgeyi sanal ortamda öğrenen Alman turizmcilere ikinci adım olarak bölge tanıtım turu düzenlendi.ATSO ve aynı zamanda Antalya Tanıtım AŞ’nin de Yönetim Kurulu Başkanı olan Çetin Osman Budak, E-Akademi uygulamasını tanıtım amacıyla kullandıklarını belirterek “Antalya’da uygulamaya koyduğumuz E-Akademi ile Almanya’da bölgemizi pazarlayan seyahat acentesi profesyonellerini birer Antalya uzmanı haline getirmeyi hedefliyoruz’ dedi.Bölgenin çeşitli turizm hizmet sağlayıcıları, Yalvaç Belediyesi ve Olympos muhtarlığının destek verdiği ilk tanıtım turunda Alman turizmciler, Sagalassos, Eğirdir Gölü, Yalvaç, Antiocheia, Burdur Müzesi, Olympos Çıralı, Tahtalı, Antalya Kaleiçi ile Antalya Müzesi’ni gezdiler.

“Köy evinde konaklamalar ilgi çeker”

“Beyond Antalya-Antalya’nın Ötesi” gezisine katılan AER Ticket AG temsilcisi Nils Gnadt, turun geleneksel ve çağdaşlığın iyi harmanlanarak düzenlendiğini belirtikten sonra, “Bu gezide hem 5 yıldızlı otellerde hem de köy evlerinde konakladık. Köy evinde konaklamaları portföyümüzde bulunan müşteri kitlesine anlatacağız. Köy yaşamını deneme fırsatı sunan turların ilgi göreceğine inanıyorum” dedi.

Haberin Devamı…

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe