Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Alman Kruvaziyer Portalı Dreamlines Yatırım Aldı.

Alman online Kruvaziyer rezervasyon portalı Dreamlines var olan altı yatırımcısından ekstra 14 milyon euro fon almayı garantiledi.

2012’de kurulan şirket, rakiplerinden daha geniş bir küresel tabana sahip olduğunu iddia ederek dünya genelinde 7 pazarda faaliyet gösteriyor.

Holtzbrick Girişimcilik’in genel ortağı Christian Saller, bu yeni yatırımın Almanya pazarının tartışmasız lideri olan Dreamlines’ın yerini daha da sağlamlaştırmasına imkân tanıyacağını ve devam eden küresel büyümesini güvence altına alırken daha büyük pazar payına da sahip olacağını söyledi.

Yakın dönemde Dreamlines, havayolu şirketi yolcularına gemi seyahati sağlamak için Aeroflot’la bir ortaklık kabul etti ve paket turunu da genişletti.

Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya ve Brezilya’da 350’den fazla insan çalıştıran şirketin portföyü 100’ün üzerinde seyahat hattında işleyen 30 binden fazla kurvaziyerden oluşuyor.

Genel müdür, Felix Schneider ise şöyle söyledi; “Küresel düşün, yerel hareket et –bu felsefeyle mevcut piyasalardaki yerimizi aralıksız bir şekilde sağlamlaştırıyoruz ve hizmetlerimiz için yeni piyasalara açılacak kadar kendimize güveniyoruz.”

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.