Air Transat Kids Club, Havalimanlarında Zorluklar Yaşayan Ebeveynlerin Yardımına Koşuyor 0

Air Transat Kids Club, yaşça küçük çocukları bulunan ebeveynlere kolaylıklar getirecek olan bir dizi hizmetin uygulanması yoluyla aile boyu seyahati daha erişilebilir bir hâle getirmeyi amaçlıyor.

Söz konusu servisin sunduğu olanakların başında, ebeveynlerin uzun kuyruklardan kurtulmasını sağlayan, ailelere özel check-in bankoları geliyor. Aileler check-in işlemlerinin ardından kendi terminallerine puset hizmetinin yardımıyla gidebiliyor, böylece çocuklarını bir noktadan diğerine götürmek, ebeveynler için daha kolay bir hâl alıyor. Kids Club üyeliği, üyelere ayrıca öncelikli biniş ve bagaj alma olanakları sunuyor, böylece uzun bekleme sürelerini daha da kısaltıyor.

Ailelerin tüm üyeleri, çocukların uçakta keyifli vakit geçirmesi hâlinde memnun kalır. İşte tam da bu sebeple Air Transat Kids Club üyelerine, miniklerin eğlenceli bir uçuş deneyimleyebilmesi için içinde oyunların ve boyama kitaplarının bulunduğu, sürprizlerle dolu bir çanta da sunuluyor.

Çocuklu aileler için uçuşları keyifli bir noktaya getiren Air Transat Kids Club’a yönelik ilginin kısa sürede artış göstermesi bekleniyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe