Accomable ve Fish Insurance Ortaklığı Engelli Tatilcilere “Seyahat Sigortası İndirimi” Sağlıyor 0

Accomable Birleşik Krallık Merkezli Fish Insurance ile yeni bir ortaklık başlattı.

Şirketler bu ortaklık sayesinde Accomable üzerinden rezervasyon yapan müşterilerin uzman seyahat sigortasına erişebileceğini söyledi.

Bu hamle Accomable’ın uzun vadede her yönüyle erişilebilir bir seyahat için tek durak noktası haline gelme planının bir parçası niteliğinde.

Accomable’ın yöneticisi ve kurucu ortağı Srin Madipalli “Deneyimlerimize göre doğru seyahat sigortasını bulmak müşterilerimizin en büyük endişe kaynaklarından biridir, özellikle pahalı ve uzman mobilite ekipmanlarla yurtdışına gidiyorlarsa” diye belirtti.

“Bu yüzden Fish Insurance ile ortaklık kurduğumuz için çok mutluyuz. Sadece güvendiğimiz sağlayıcıları tavsiye ediyoruz ve halihazırda ekibimizdeki birçok kişi de Fish Insurance’ı kendi seyat sigortası ve ek ekipmanlar sigortası için kullanmakta”.

Fish Insurance müşterilerin önceden var olan sağlık problemleri, hareket zorlukları ve engelleri için sigorta imkanı sunuyor.

Engelli yardım derneği Scope’a göre, engelli yetişkinlerin %26’sı engellerinden dolayı daha fazla sigorta ödüyor veya tamamen reddediliyorlar.

Fish Insurance’ın yönetim müdürü John Gerard “Firmamız engellilerin ihtiyaç duyduğu sigortaya adil bir fiyata erişebilmelerini sağlamak için kurulmuştur” dedi.

“Accomable müşterilerinin daha az endişeyle daha fazla seyahat etmesine yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.