2013 Yılının En İyi Seyahat Blogları 14

Evet 2013 yılının sonlarına gelirken her yıl olduğu gibi bu yılda birçok site yılın en’lerini oluşturmaya başladı, biz de son 3 yıldır hazırlamış olduğumuz listelere bu yıl bir yenisini ekliyoruz, işte “2013 Yılının En İyi 10 Seyahat Blogu”

seyahatblogları

1- Çelebi Alper

2013 yılı içinde yapılan “Sırtçantalı Seyahatin Yıldızları” ve “Momondo Seyahat Blog Ödülleri” yarışmalarını 1.lik ile bitiren Alper Metin’in blogu CelebiAlper.com’u biz de bu yılın en iyisi olarak görüyoruz.

2 – Seyahatperest

Özge Altınok Lokmanhekim’in gezip görmüş olduğu yerler hakkında bilgiler verdiği blogunu bu listeye dahil etmezsek olmazdı. 15 yaşından beridir yollarda olan Özge 2010 yılından beridir anılarını Seyahatperest.com’a yazıyor.

3 – Gümüş Pusula

Hande Çilek muhteşem yerler gezip bunları da mükemmel fotoğraflarla sitesine eklerse bizde listemize ekleriz dedik ve ekledik…

4 – Gezmek Güzel

Yaklaşık 40 ülkede bulunup buralar hakkında detaylı anlatımı ile gezmek isteyen herkese bilgiler sağlayan Orhan Tuna’nın “Momondo Seyahat Blog Ödülleri” 2.si blogu Gezmekguzel.com’u listeye almadan olur mu?

5 – Yolda Olmak

Kemal Kaya, yeni yerleri keşfetmeye bayılan, macera ruhunu sürekli yanında taşıyan bir blogger. 2 yıl boyunca Asya’yı ve Avustralya’yı gezdi, şimdi kendinden sonra gideceklere blogu üzerinden destek oluyor, biz de kendisini listemize 5 numaradan aldık.

6 – Adım Adım Seyahat

21.yüzyılın Evliya Çelebisi Güneş Akdoğan, nasıl seyahat edilir den kamp yapmanın sırlarına kadar herşeyi sitesi üzerinden paylaşıyor. Takip etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

7 – Gezip Gördüm

Sami Altınay, kendi halinde gezi sitesi sloganı ile yayına başladı fakat şu anda onbinlerce kullanıcıya en güncel bilgileri veren bu blogu takip etmenizi şiddetle öneriyoruz.

8 – Gürkan Genç

Gürkan Genç, bir başarı öyküsü ve çoğu gence önemli bir örnek. Bisikletiyle dünyayı gezen bir seyyah olan Gürkan Genç, ilginç hikayelerini sitesi üzerinden ziyaretçileri ile paylaşıyor.

9 –  Geziyorum.net

Emre Tok, iflah olmaz bir gezgin ve gezdiği tüm yerleri geziyorum.net aracılığı ile takipçileriyle paylaşıyor.

10 – Çok Okuyan Çok Gezen

Sevil’e ne diyelim ki, o bir fenomen. Onun olmadığı bir listeye liste demeyiz arkadaş…

Aslında bu listeye dahil edemediğimiz fakat okumaktan çok zevk aldığımız “Yılın Takip Edilesi 3 Ası “nı da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1 – Çocukla Geziyorum 

2 – Gezi Partisi

3 – Keşfet TV

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

14 Yorum

  1. Çelebi Alper Kuzey Kore’ye bile gitmiş, büyük cesaret! Kutluyorum kendisini. Özenmiyor da değiliz hani 🙂

  2. Moğolistan notları ve fotoğraflarından keşfettiğim blog. Çelebi Alper takip edilesi ve birinciliği hak ediyor

  3. Başta Alper Metin olmak üzere listedeki bütün çelebileri tebrik ederim. Bu listede bugüne kadar nasılsa gözümden kaçmış bir kaç blog var, onları da takibe başlayacağım.

  4. Hiç sıradan ülke ya da sıradan yazılar yok; beğenerek takip ediyorum, Çelebi Alper, gezilerin devamlı olsun:)

  5. geçen hafta istanbulda konaklamam gerekti fakat kredi kartı kullanmadığım için rezervasyon yapamadım en sonunda otelperisi sitesinden kredi kartsız rezerve yaptım otelde ödeme yaptım herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.